“Groeten uit Dordrecht” in de was!

Het grote hijsdoek “Groeten uit Dordrecht” is alweer een paar jaar oud en heeft al meerdere malen op de Krommedijk gehangen. In weer en wind en dat was te zien ook. Dus besloot het Sfeerteam dat het tijd was voor een wasbeurt. Het doek is zo goed als dat kon gewassen en uitgespoeld, om vervolgens een middagje te drogen in het stadion. Het resultaat is dat het weer een stukje schoner is en hopelijk ook weer langer meegaat. Dit formaat doeken zijn namelijk erg kostbaar en het zou zonde zijn als daar niet zuinig mee omgesprongen wordt.

De aankomende periode zal het Sfeerteam zich weer op een nieuw project storten, welke begin november gereed zal moeten zijn. Behalve jullie hulp tijdens de sfeeracties, zijn donaties ook van harte welkom. Mocht je een bijdrage willen doen, stuur ons dan een bericht via het contactformulier en dan brengen wij jou in contact met één van de sfeerteamleden.