Supportersverenigingen achter Thy (VVV-Venlo)

Een door ADO Den Haag geïnitieerde actie om als supporters de beslissing van Lennart Thy en VVV Venlo te ondersteunen is in de afgelopen dagen gedeeld met alle supporters van de Nederlandse bvo’s. Hierin is de oproep gedaan om middels een spandoek aandacht te vragen voor deze gebeurtenis. De mogelijkheid tot het redden van een leven maakt voetbal op dat moment tot een bijzaak en dat hebben de speler en de club direct aangevoeld. Ook wij werken graag mee aan deze actie en hebben een klein spandoek gemaakt welke vrijdag tijdens de uitwedstrijd in Den Bosch in het uitvak zal hangen.

Mocht je meer willen weten over deze specifieke donatie van Lennart Thy of van het donorschap van stamcellen in het algemeen, dan verwijzen wij jullie graag naar de volgende links:

Berichtgeving op de site van VVV Venlo: https://www.vvv-venlo.nl/nl/nieuws/Thy-kan-een-leven-redden
Site van Matchis, het Nederlands centrum van stamceldonoren: https://www.matchis.nl/