Tussenstand Wedstrijdvoorspellingen na Telstar thuis

De wedstrijd waarin tot nu toe het meeste aantal punten werd gescoord, dat is FC Dordrecht – Telstar voor jullie geworden. Helaas op het veld bleven het er nul, hier werden het er zestien. Voornamelijk voor de goede ruststand, want een 1-4 verliesbeurt werd maar eenmaal goed voorspeld, waar Bert Polderman die vandaan haalde, Joost mag het weten.De stand boven is iets veranderd, een drietal voorspellers is op het hoogste treetje naast Gerard Holdtgrefe gekropen. Verder enkel maar eenzame puntjes in de lijst.

Vrijdag gaat de competitie verder, dan komt Twente op bezoek. Als jullie nu allemaal Twente laten winnen, gebeurt vast weer het omgekeerde. Dat is de enige trend die tot nu toe duidelijk zichtbaar is.

 

Naam DORTEL Totaal
Gerard Holdtgrefe 2
Harold Landman 1 2
Michelle de Vos 1 2
Remco Brouwer 1 2
Peter de Rijke 1
Anita Brand 1
Rogier ten Berge 1
Ruud Schoof 1
Dave Datema 1
Jesper Siereveld 1
Alvin van den Heuvel 2
Robert Scheurwater 1
Erikenbianca Middag 1
Jimmy Weterings 1
Diana Brand 1
Bas van Panhuis 1
Yvonne Weeda-Keijzer 1
Kitty Brusselaars 1
Michel van Unen 1
Mike Zinkweg 1
Marco Schouten 1
Vincent van der Maas 1 1
Jolanda Brand 1 1
Monique en Johan van Helden 1 1
Samantha Groenendijk van der Hoek 1 1
Bart Kanis 1 1
Ferry Wever 1 1
Jeroen Beijer 1 1
David Haarloos 1 1
Ronald van den Boogert 1 1
Bert Polderman 1 1
Emo van Dijk 1 1
Michiel van Berge 1 1