Wedstrijdvoorspellingen, de eerste tussenstand!

Een nieuw seizoen, dus iedereen begint weer met een schone lei. En veel van jullie hebben het vrijdagavond geprobeerd, want nog nooit waren er zoveel (geldige….) voorspellingen doorgegeven. Wij hadden vanmorgen dus wel even wat tijd nodig om deze na te lopen en de punten te noteren. Punten die vrijwel alleen gegeven konden worden voor de correcte ruststand, enkel Jaco Spek had een punt voor de goede eindstand verdiend. Kortom, we hebben dus een spelersbus vol met gedeelde koplopers. Vergeten jullie geen print screen voor de eigen verzameling te maken?

Tot vrijdag, dan speelt Dordt uit tegen FC Eindhoven. De bus rijdt en heeft nog wat plaatsjes vrij (inschrijven woensdagavond in het Home tussen 20 en 21 uur bij Jan), ook zijn er nog autokaarten te koop.

 

Naam DORNAC Totaal
Michelle de Vos 1 1
Edwin Vermeulen 1 1
Martin Berkhout 1 1
Ron van S 1 1
Rogier ten Berge 1 1
Jaco Spek 1 1
Ron Dekker 1 1
Kees Prins 1 1
Kitty Brusselaars 1 1
Rob Schaap 1 1
Frank Molendijk 1 1
Leon Jonker 1 1
Marco Kroos 1 1
Robbert Boshoven 1 1
Bart Kanis 1 1
Leon Herrewijnen 1 1
Fred Hessler 1 1
Wilko Peenstra 1 1
Arne Cavents 1 1
Wouter van der Spoel 1 1
Bas Piepers 1 1
Nicky Dordt 1 1
Mike van den Berg 1 1
Jordi Verdonck 1 1