Julius Bliek terug bij FC Dordrecht

Het eerste verblijf van de jonge Zeeuw duurde maar één seizoen, maar Julius was een belangrijke schakel in het team dat de derde periode wist te winnen. Go Ahead Eagles had goed opgelet en wist Bliek naar Deventer te lokken. In de thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht was het zelfs Bliek die scoorde tegen onze Schapekoppen. Na anderhalf seizoen en 39 duels, waarvan veel als invaller, vertrok Bliek naar Georgië waar hij ging spelen voor FC Saburtalo. Althans, tot een officieel debuut kwam het niet. Het buitenlandse avontuur was dus maar kort, maar dat betekent wel dat Julius nu weer in het groen-wit van FC Dordrecht komt spelen.

Wij zijn erg blij met de keuze van Julius voor FC Dordrecht en verwelkomen hem dan ook met open armen. Dat het “Bliek Bliek Bliek Bliek” maar weer van de tribunes mag rollen komend seizoen!