Stoeltjes West-tribune opknappen

De afgelopen jaren hebben supporters de stoeltjes op de tribunes voorafgaand aan het seizoen een broodnodige poetsbeurt gegeven. De stoeltjes zijn echter al oud en zien er niet allemaal meer netjes uit. Het goede nieuws is dat sponsor Bouwschadeherstel een renovatie coating ter beschikking stelt, die het mogelijk maakt om de stoeltjes weer zo goed als nieuw eruit te laten zien. Aangezien wij nog wel even door moeten in ons stadion, willen wij als Supportersvereniging graag een steentje bijdragen om het er dan zo mooi mogelijk uit te laten zien. Wij hopen daarom op jullie hulp!

Wil jij op zaterdag 19 september komen helpen bij het behandelen van de stoeltjes, meld je dan aan via dit formulier : Klik hier

Er wordt gezorgd voor alle benodigde materialen, eten en drinken. Zorg zelf voor kluskleding en genoeg energie om de hele tribune onder handen te nemen!