Tussenstand Wedstrijdvoorspellingen na Top Oss uit!

De punten zijn geteld, het waren er helaas niet al te veel. Jullie waren zeer positief over de prestaties van onze FC, maar wat viel het tegen. Daar kunnen wij heel veel woorden aan vuil maken, maar geloof dat wij het daar met z’n allen wel over eens waren. Uiteindelijk waren er negen supporters met de goede ruststand en maar eentje die ook de goede eindstand had. Julien van Roon scoorde dus het volle aantal punten.

Zondag wacht wederom een uitwedstrijd, dan mogen onze jongens naar Leeuwarden. Een wedstrijd die soms het beste in FC Dordrecht naar boven haalt, dat heeft het recente verleden in ieder geval bewezen. Gaat dat wederom lukken, zondag weten wij meer! De aftrap is om 14:30 uur en de wedstrijd is live te zien op Fox Sports. Wij zullen als SV geen evenement organiseren om de wedstrijd samen te bekijken, uiteraard met de nu geldende corona regels in acht nemende.

 

 

Naam TOPDOR Totaal
Elisa Kuster 4
Jolanda Brand 1 4
Desmond 3
Jimmy 3
Erwin van Diemen 3
Maurice Rombouts 3
Gert-Jan Kuipers 1 3
Michiel ten Berge 1 3
Julien van Roon 2 3
Samantha Groenendijk 2
Lars Groenendijk 2
Martin Berkhout 2
Kees Hoornweg 2
Dirk Stam 2
Frank Molendijk 2
Ignacio 2
Ron Dekker 2
Seppe fleerakkers 2
Harold Landman 2
Danny Slegers 2
Yvonne 2
Anita Brand 1 2
Ruben 1 2
Edwin Vermeulen 1 2
Remco Brouwer 1 2
Ruud Schoof 1
Niels Hoogeveen 1
Peter Prins 1
Rex Scheepbouwer 1
Peter de Rijke 1
Reinier 1
Manuel Timmermans 1
Arnold Sleiffer 1
Ronald van Schelt 1
Klaus de Vlaming 1
Freddy Gahrmann 1
Conchita van Lammeren 1
Rodney van Gelderen 1
Dave Vendeloo 1
Leon Jonker 1
Cees Curacao 1
Robbie van der Plaat 1
Hans Dijkstra 1
Vincent van der Maas 1
Jaco Spek 1
Esther van gink 1
Roxanne Vervoorn 1
Wouter van der Spoel 1
Remco Marissen 1
Coby van Eck 1
Robbert Boshoven 1
Bart Bezemer 1
Emo van Dijk 1
Esther Roijers-Hoogvliet 1
Johan smallegange 1
Michelle de Vos 1
Mike Gerr 1
Peter 1
Ferry Wever 1
Chris Todd 1
Ger Kreukniet 1
Joeri van Eck 1
Bianca Middag 1 1
Robert Scheurwater 1 1