Bier en vlaai voor FC Dordrecht

Vlak voor de wedstrijd tegen NEC ontvingen wij op de Facebookpagina een opvallend berichtje van uit Sittard. Als FC Dordrecht NEC van de winst kon afhouden, dan zouden er 11 kratten bier en 11 vlaaien worden afgeleverd aan de Krommedijk. Het verloop van de wedstrijd zorgde ervoor dat wij iets te voorbarig in de rust al vroegen wanneer dit zou worden afgeleverd. Uiteindelijk zorgde Andreias Calcan ervoor dat in de slotfase de definitieve levering kon worden afgesproken. De Limburgers hielden zich aan hun woord en gisteren werden de kratten bier en de vlaaien overhandigd. Toen de taart was verdeeld en het bier koud gezet was, hebben deze mannen de wedstrijd tegen Sparta kunnen kijken en een prima middag op de Krommedijk gehad.

Bedankt en leuk dat jullie erbij waren!

De kisten bier en de vlaaien. Foto: Sebastian Schramm