Fotoverslag van de awayday naar FC Eindhoven

Het was op voorhand al een bijzondere avond, want supporterscoördinator Jan van Nieuwenhoven was 70 jaar geworden en hij vierde dit door de bus te sponsoren. Dit leverde een volle bus met supporters op die er een mooi feestje van gingen maken. De bus was versierd met vlaggetjes, er waren heerlijke hapjes aan boord en Jan kreeg een aan hem gewijde speech op de heenreis. De terugreis is natuurlijk voor het slotwoord en enkele krachtige woorden van de jarige job zelf. Speciaal voor deze gelegenheid was er vanuit het Sfeerteam een mooi spandoek gemaakt, uiteraard met Jan zijn karakteristieke pose. Kortom, een prima avond! Maar toen moest er gevoetbald gaan worden….

Een verslag van de wedstrijd lezen jullie maar elders, wij hebben de kracht er niet voor om dat uitgebreid hier neer te zetten. Het ergste verlies van de avond was misschien nog wel de trieste aftocht van Jeremy Cijntje, hij moest met de brancard het veld afgedragen worden. Van dat verlies gaan wij als FC Dordrecht nog wel langer last hebben. De terugreis was ondanks de nederlaag toch nog best gezellig. De bar had het druk en de stemming zat er weer lekker in. De loterij deed de vermoedens van maffiapraktijken weer aanzwengelen en uiteindelijk benadrukte Jan in zijn speech dat wij deze nederlaag maar als een man moesten nemen. Dat doen wij dus bij deze!