Vrijdag een speciale Supportersmaaltijd!

Het Dordts Menuutje van aankomende vrijdag wordt een proeverij met gerechten van over de hele wereld, maar met de nadruk op Aziƫ. Wij pakken het vrijdag net wat anders aan dan normaal dus hieronder even alles op een rijtje:

  • Maaltijd kost eenmalig 7,50 euro
  • Reserveren wordt geadviseerd
  • Als je hebt gereserveerd ben je om 17:45 uur al welkom in het Home
  • Tot 18:45 uur is het Home gesloten voor de overige supporters

Er is deze avond ook een cocktailkaart met diverse cocktails, allemaal kosten zij 3 euro per stuk. Ook kan je kiezen voor een wijntje, maar wie altijd een biertje drinkt, dat kan natuurlijk ook gewoon.

De keuken is buiten de proeverij om gesloten voor de wedstrijd, na de wedstrijd kan je wel gewoon een bittergarnituur bestellen.