Door de lens van Rene: Jong Ajax thuis

Rene Kamps zit met zijn camera langs de lijn bij de thuiswedstrijden van FC Dordrecht en wij mogen een selectie van zijn foto’s opslaan voor de eeuwigheid. 

 

FC Dordrecht was in het tweede thuisduel van het seizoen niet opgewassen tegen Jong Ajax dat bij vlagen met speels gemak door de defensie van Dordt sneed. Jari Schuurman en Pedro Marques counterden wel prachtig naar de 1-0 voor de Schapekoppen, maar het was Ajax wat de schade snel herstelde. Renny Smith kon voor rust de achterstand nog enigszins dragelijk maken door de 2-3 binnen te schieten. Na rust loopt Jong Ajax verder uit naar 2-5, op het moment dat Dordt aanspraak maakt op de 3-3. Een teleurstellende avond op de Krommedijk.

 

’19 Jari Schuurman 1-0
’26 Victor Jensen 1-1
’33 Boy Kemper 1-2
’42 Noa Lang 1-3
’45 Renny Smith 2-3
’73 Nicolas Kühn 2-4
’76 Noa Lang 2-5