Dordtse speciaalbieren!

Zoals jullie voor en na de wedstrijd tegen ADO hebben gezien, en ook geproefd, hebben wij nu ook een aantal Dordtse bieren in het assortiment opgenomen.

Als club van de stad, met supporters uit de stad, moet je ook producten verkopen uit de stad! En voor speciaal bier begrippen voordelig geprijsd.

Van de Dordtse Brouwers hebben wij het Dordts Blondje op fles te koop, een fris en zoet blond bier. Een zomerbiertje volgens de brouwers zelf, maar hij smaakt in januari net zo lekker! Een flesje, wat wij voor jou uitschenken, kost 3,50 euro.

Flock of Sheeps, een New England IPA met 5,5% alcohol, waardoor je er altijd nog eentje kan nemen zonder meteen onder tafel te verdwijnen. Een echte hazy IPA van de Dordtse brouwers van White Dog Brewery, die prima past in ons Supportershome! Een blik van 500 ml kost 6 euro en wij schenken ook deze voor jou uit.