Kom op Dordt…..

Wij kunnen hem er niet intrappen, een bal van de lijn afhalen of een tegenstander tackelen om een doelpunt te voorkomen. Wij staan op de tribune, achter een hek met onze stem als enig middel in deze strijd. Een stem die roept om strijd, die roept om passie en die roept om het uiterste te doen wat je kan voor onze club. Dat is namelijk het enige wat telt, onze club. Onze club die haar tanden laat zien en punten pakt. Nee, we zullen niet zo snel promoveren of een prijs pakken, maar onze huid duur verkopen en strijd leveren is wat moet gebeuren. En niemand is groter dan de club!


De één is boos, de ander berust in het lot. Iedereen verwerkt tegenslag op eigen wijze. Maar je moet ook door, er is altijd een volgende wedstrijd. Een nieuwe kans die gepakt moet worden, een kans op eerherstel. Eerherstel van de club en die van haar supporters die niet de keuze hebben om voor een andere club te gaan juichen. Wij blijven voor FC Dordrecht en wij blijven schreeuwen achter dat hek. Voor de club!


Kom op Dordt, knok ervoor. Kom op Dordt, laat ons juichen!